Riga cup & Yumura cup 2022

30/09/2022
2022. gada 11. - 12. jūnijā Rīgā notika tradicionālais, starptautiskais Kendo turnīrs "Rīgas kauss & Jumura kauss 2022".
 
Mūsu turnīrā atklāšanas ceremonijas piedalījās Japānas vēstnieks Latvijā Mr. Takase, kurš teica uzrunu, kā arī vēroja turnīra pirmo dienu. Šo turnīru organizēja Latvijas Kendo federācija, kuras prezidentam un Latvijas Kyudo asociācijas prezidentam Vladimiram Kindzulim 2022. gada pavasarī tika nolemts piešķirt Uzlečošās Saules ordeni, Zelta un sudraba starus par viņa sasniegumiem.
 
Mr. Takase atklāšanas ceremonijas uzrunā apsveica Kindzuļa kungu ar ordeņa saņemšanu un uzmundrināja turnīra dalībniekus.
Sacensības pagāja veiksmīgi, un mēs esam pateicīgi visiem dalībniekiem. Apsveicam visus uzvarētājus un vēlam viņiem panākumus arī turpmāk.
Sacensības norisinājās ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas, Rīgas Domes atbalstu.
 
Sacensību rezultāti:
 
Individuālās sacensības: 
 
Bērni (09-13 gadi), dalībnieki izpilda Kendo tehnikas paņēmienus bez ekipējuma
1. Jaroslavs Slesarevs (LVA);
2. Rodions Kindzulis (LVA);
3. Dāvids Ksendzovs (LVA);
Balva par cīņas garu:  Dāvids Ksendzovs (LVA); 
 
Berni (10-13 gadi), Shiai (cīņa ekipējumā)
1. Rodions Kindzulis (LVA);
2. Jaroslavs Sļesarevs (LVA);
Balva par cīņas garu:  Jaroslavs Sļesarevs (LVA); 
 
Sieviesu grupa, Shiai (cīņa ekipējumā)
1. Silena Gromova (LVA);
2. Natela Amkoladze (LTU);
3. Egidija Valaityte (LTU)/Raminta Girdzijauskaite (LTU);
Balva par cīņas garu:  Egidija Valaityte (LTU);
 
Vīriešu grupa, Shiai (cīņa ekipējumā)
1. Mykolas Maciulevicius (LTU);
2. Jānis Galdiņš (LVA);
3. Alanas Bogužas (LTU)/Danas Buožius (LTU);
Balva par cīņas garu:  Alanas Bogužas (LTU);
 
Veterānu/Senioru grupa
1. Deniss Arseņins (LVA);
2. Dmitrijs Pehota (LVA);
Balva par cīņas garu:  Deniss Arseņins (LVA);
 
Komandas sacīkses
 
Komanda sastāv no 3 sportistiem (no 18 gadu vecuma). 
 
Sieviešu komandas
1. Kawaii Girls (Elīna Loputeva, Raminta Girdzijauskaite, Silena Gromova);
2. Vilnius University (Akvilė Zabiliute-Karaliune, Roberta Jurgulytė , Egidija Valaityte);
3. LT Team (Natela Amkoladze, Mona Jancyte);
Balva par cīņas garu: Mona Jancyte (LTU);
 
MIX komandas
1. Sisu (Deniss Arseņins, Jānis Galdiņš, Silena Gromova);
2. Iron Volf (Natela Amkoladze, Mona Jancyte, Mykolas Maciulevicius);
3. Dacia (Raminta Girdzijauskaite, Egidija Valaityte, Akvilė Zabiliute-Karaliune);
Balva par cīņas garu: Silena Gromova (LVA);